Bulunduğunuz Yerde Yalnız Yaşayan İnsanlar Var Mı? Varsa Onlarla İlgili Duyduğunuz Ya Da Şahit Olduğunuz Olay Ve Durumlarla İlgili Bilgili Edininiz.


Bulunduğunuz Yerde  Yalnız Yaşayan İnsanlar  Var Mı? Varsa Onlarla İlgili Duyduğunuz Ya Da Şahit Olduğunuz Olay Ve Durumlarla İlgili Bilgili Edininiz.

Yaşadığım yer küçük bir ilçe olduğu için çevremde yaşlı insanlar var .  Onlar  artık eskisi gibi güçlü olmadığı için  her işlerini kendileri yapamamaktadırlar . Çevremde yaşlı bir insanın başından geçen olayı anlatmak istiyorum : Yaşlı  teyze  Fatma  Hanım’ın geçen salı başına şöyle bir olay geldi : Evine gelen  bir adam onun  yakını olduğunu söyleyerek Fatma Nine’yi kandırmış ve evindeki bütün paralarını alıp kaçmış . Üstelik bir de onu dövmüştü. Fatma Nine’yi gördüğümde çok üzülmüştük . Hemen polise haber verdik ve onu bu hale getiren kişi bulundu ve o kişiye gerekli  ceza verildi . Umarım yaşlı kişilerin başına böyle olaylar bir daha gelmez .

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimini "anonim" seçerek isim , mail adresi vb. ayrıntılarla uğraşmadan kolaylıkla yazı ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz