‘’Bir Ürünün Yüksek Kaliteli Olması İsteniyorsa o Ürün İş Bölümüyle Hazırlanmalıdır.’’ Diyen Birisi Sizce Bu Düşüncesinde Haklı Mıdır? Açıklayınız.


‘’Bir Ürünün  Yüksek  Kaliteli Olması İsteniyorsa o  Ürün  İş Bölümüyle  Hazırlanmalıdır.’’ Diyen  Birisi Sizce Bu Düşüncesinde  Haklı Mıdır? Açıklayınız.

Bir ürünün gerçekten kaliteli bir şekilde hazırlanması için , o işte iş bölümü olmasının çok faydası olduğunu düşünüyorum . Çünkü verilen sorumluluk kişiler arasında paylaştırıldığı için, herkes üzerine düşen işi en iyi şekilde yapmaya çalışacaktır . Çünkü verilen sorumluluk çok fazla olmadığı için insanlar da üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirir ve ortaya harika sonuçlar çıkar .  Zor bir işi  kişi tek başına yapmaya çalıştığı zaman bu durumda  bu işe zamanı yetmeyebilir ve işi en ince ayrıntısına kadar yapamayabilir. Yani iş genel olarak yapılır ve ortaya harika sonuçlar çıkmaz . Bunun için kaliteli bir ürün ortaya çıkması için iş bölümü gereklidir .

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimini "anonim" seçerek isim , mail adresi vb. ayrıntılarla uğraşmadan kolaylıkla yazı ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz